sobota 26. března 2016

Life hacks

Ahoj v tomto článku bych vám ráda napsala pár mých life hacks (tedy životních rad).1. Asi každá to známe, dožehlíme si vlasy a v ruce držíme žhavou žehličku. Nevíme kam ji položit. Jednou  mě napadlo: "Co takhle ji položit na pouzdro od ní?" Tahle vychtávka se mi hodně osvědčila, ale jestli to budeš zkoušet také, nezapomeň si zjistit, jestli tvé pouzdro na žehličku je teplu vzdorné.

2. Další rada je jednoduchá, ale hodně dobrá. Skoro vždy, když si koupím ovoce nebo zeleninu, tak se rychle zkazí. Ale pokud ho dám do plastových vzduchotěsných misek, tak se ovoce nebo zelenina tak rychle nekazí. Tenhle způsob uchovávání jídla se dá použít u každé potraviny.3. Tahle rada je spíš beauty a pro holky. Skoro vždy když si nanesu rtěnku, tak mám pocit vysušených rtů. Když si na ně předtím než nanesu rtěnku dám tenkou vrstvu balzám, tak už mně přijdou rty dokonce i hydratované. Když si na rty naneseš balzám tak musíš opravdu v tenké vrstvě, jinak ti rtěnka nebude držet nebo nebude mít takovou pigmentaci.

4. Další  z mých oblíbených rad, je ohledně učení. Pokud ti nejde se moc učit zkus si ty nejdůležitější informace zvýraznit nebo třeba podtrhnout. Ale hlavně si nezvýrazňuj úplně všechno, protože pak by ses v tom vůbec nevyznal(a) a moc by ti to nepomohlo.5. Znáš ten pocit když si dáš vyprat tričko a máš na něm skvrnu, pak ho vyndáš z pračky a ta skvrna tam pořád je. Ale i na tohle mám jednu radu a tou je žlučové mýdlo. Žlučové mýdlo ti pomůže se zbavit úplně všech skvrn (od čokolády,jídla,krve,barev). Stačí když oblečení tam kde je skvrna namočíš studenou vodou a hodně zapereš mýdlem, pak už stačí jen vyprat a skvrna zmizí. Mýdlo seženeš asi v každé drogérii a hlavně okolo 30 kč.     --------------------------------------------------------------
Doufám že se ti tyhle life hacks líbí a snad ti i k něčemu budou.
Tak zase někdy. :)

Můj Instagram : @verawolfova

Žádné komentáře:

Okomentovat