středa 20. dubna 2016

Beauty life hacks

Ahoj, tento článek budou beauty life hacks, v překladu životní rady o kráse. V tomto článku vám napíšu pár mých ať už vlastních nebo od někoho jiného vymyšlených rad ohledně beauty, které mám 100% vyzkoušené.


1. Jedna z mých oblíbených věcí, když se líčím, je beauty blender. Pro ty, co neví co je beauty blender, je to menší houbička která se používá při nanášení především make-upu a korektoru. Ale to hlavní je, než si s ní něco začneš nanášet, měla by jsi ji namočit ve vodě a vyždímat, ale zase ne tolik aby byla suchá. Když tohle uděláš make-up nebo korektor ti s ní půjde nanášet daleko lépe. Poté, když s houbičkou budeš pracovat, tak nikdy produkt který nanášíš jenom neroztírej ale i ho zapracuj do kůže. Bude to pak vypadat daleko lépe a profesionálněji.


2. Skoro vždy, když si otevřu nějaký vzorek, nespotřebuji ho celý. Druhý den ho chci znovu použít, ale tam, kde jsem ho otevřela, má zvláštní konzistenci. Aby se ti tohle nestávalo, stačí, pokud vzorek opatrně propíchneš, tak aby jsi ho nepropíchl(a) skrz. Pokud vzorek propíchneš, vydrží ti déle a v dobré konzistenci, než kdybys ho nastřihl(a).

3. Asi každá z nás známe to, když si trháme obočí a pak ho máme nateklé a červené. Na toto tu mám také radu, stačí si vzít igelitový nejlépe uzavíratelný sáček, do kterého si vložíš kousek ledu. Sáček uzavři tak, aby ti z něj potom nekapala voda z ledu. Sáček s ledem přikládej na obočí před i potom, co si ho budeš trhat, navíc tě trhání nebude tolik bolet.


4. Poté, co se oholím, mám skoro vždy podrážděnou pokožku. Lepší holítka mají nad žiletkami část, kde je v tuhé podobě Aloe Vera a pečující látky. Tato část holítka slouží k tomu, aby poté pokožka nebyla, tak podrážděná, ale pokud se s holítkem normálně oholíš, moc to nefunguje. Jestli nechceš mít po holení podrážděnou pokožku, stačí, když si na oholenou část těla naneseš z holítka Aloe Vera tím, že několikrát přejedeš holítkem, ale tak aby ses už znova neholila. Budeš tam mít vrstvu Aloe Vera, nech jí asi tak 3 minuty působit a poté omyj. Po tomto použití nebudeš mít tak podrážděnou pokožku.


-----------------------------------------------------------------

Doufám, že se ti tyhle beauty life hacks líbí a snad ti i k něčemu budou, o čem by jsi chtěl(a) další článek, mi můžeš napsat do komentáře.
Tak zase někdy. :)

Můj Instagram : @verawolfova


Žádné komentáře:

Okomentovat