středa 23. listopadu 2016

Time..... is all

Ahoj, v dnešním článku bych vám ráda napsala, jak důležité je pro nás to, čemu říkáme čas. Pod pojmem čas si každý z nás představí něco trochu jiného. Čas je velmi relativní, některý den pro nás může mít hodnotu dvanácti minut a jiný zase šedesáti tří hodin. Každý máme určený čas (život), se kterým si můžeme dělat co chceme, ovšem přijde mi že v dnešní době si málo kdo uvědomuje, že víc už ho za tento život nedostane. Mnoho z nás svým časem velmi ''plýtvá''.
Uvědom si, že když budeš s těmi správnými lidmi (přátelé, rodina, tvá láska), tak nikdy nepromarníš ani vteřinu, zážitky se ti vryjí do paměti a budeš si je pamatovat až do konce svého života.
Můžou ti tvrdit, že jsi na něco moc mladá, oni nemají pravdu, protože jenom ty si můžeš určovat na co jsi a nejsi moc mladá. Když cítíš, že je ten správný čas na to obarvit si vlasy, natočit video, vzít si výraznou rtěnku, tak to prostě udělej (život máš jen jeden, tak ho žij tak, jak chceš ty a ne ostatní)... prostě si ho užij na maximum. Úsměv..... vždy se najde čas na úsměv. Pokud něco chceš udělat, zvedni se a jdi to udělat (neodkládej to).
Jdi a žij !

Žádné komentáře:

Okomentovat