čtvrtek 29. prosince 2016

Just 2016

Můj rok 2016 byl plný krásných, naplňujících věcí, ale stalo se i hodně zvratů a ne moc pozitivních věcí. Jak špatné, tak i ty dobré, mi něco daly. Také jsem toho hodně pochopila, naučila se nové věci. A hlavně jsem začala dělat to, co mne baví a naplňuje, mezi to patří tento blog (hodně mě baví zpívat a hudba celkově, předávat nějakou myšlenku či pointu nebo prostě jenom art).
V tomto roce jsem poznala a začala se bavit s úžasnými lidmi. Pochopila jsem, že pokud budu s těmi lidmi, které mám ráda, záleží mi na nich a jim na mě, tak nepromarním ani vteřinu. 
Řekla bych, že už více rozumím i sama sobě a ostatním, i když to tak občas vůbec nevypadá. Naučila jsem se neřešit ostatní lidi (co si o mně myslí a tak..), je nejdůležitější, jak to cítím já, ne oni.
Od určité doby mi přijde, že každý rok je jiný a je to čím dál tím lepší (pokud jedna kapitola skončí, je na čase rozepsat novou). Je důležité na všem hledat něco pozitivního. Ale hledání těch pozitivních věcí neznamená přetvařování se, pokud cítíš třeba smutek, tak neváhej a projev ho, projev prostě všechny emoce a nestyď se za ně, protože to jsi ty. Život je moc krátký na to, abychom nebyli sami sebou, nedělali to co nás baví a neměli radost.

Rok 2016 pořád ještě neskončil, takže pokud chceš něco udělat, jdi a udělej to!
Pokud to čteš v roce 2017 tak stejně jdi a udělej to!
(Žijeme jen teď)

Instagram: @verawolfova
Twitter: @TheVeraWolfova
Snapchat: wolfinka3

Žádné komentáře:

Okomentovat