sobota 22. dubna 2017

I felt like this

Jednoho dne jsem se probudila a necítila jsem se dobře, jak se sebou, tak s tím jakou cestou jdu. Cítila jsem se špatně, sama, ošklivě, bez života. Chtěla jsem být sama. Pořád jsem na někoho myslela, ale nikdy ne na sebe. Doufala jsem, že přijde změna, ale nepřišla sama od sebe, musela jsem jí udělat já. Pokaždé jsem brala ohledy na někoho jiného, jak to vezme, jak se bude cítit, jak bude reagovat. Když se něco, co jsem udělala, někomu nelíbilo, brala jsem si to moc osobně. Obviňovala jsem se z toho, že jsem to neudělala jinak a "líp". Nikdy jsem nemyslela na sebe, co bude dobré v té situaci pro mě. Přitom jsem pořád někomu říkala, ať myslí hlavně na sebe. Na druhou stranu jsem ráda za všechno, co se stalo, protože to tak prostě mělo být...
Přijde mi že spousta lidí je dnes na někom závislých, nebo se tak chovají. Rozhodují se podle druhých (jenom aby se ujistili že to dělají "dobře"). Když je druzí opustí, jsou na dně, protože si myslí, že jsou úplně sami. Přitom zapomínají, že mají sami sebe a v podstatě to nejdůležitější, co mohou mít.
Bude to asi znít divně, ale budovat si vztah se sebou je důležitější, než s jakoukoli jinou osobou. Pokud se budeš rozhodovat podle sebe, budeš dělat jaké věci chceš ty, a budeš je dělat podle sebe, najdeš sebe, budeš je dělat jako ty.
Pokud po tobě někdo něco chce, udělej to jen pokud to chceš i ty, poslechni svůj vnitřní hlas. Pokud něco chceš říct nahlas, řekni to, je to tvůj názor. Nebo jestli chceš ve svém životě něco změnit, změň to, je to jen na tobě a hlavně je to tvůj život. :)

My Instagram: @verawolfova
My Twitter: @TheVeraWolfova

Žádné komentáře:

Okomentovat