čtvrtek 3. srpna 2017

I just kidding...

„Ty máš fakt nechutný vlasy a ta postava... Jé, promiň, to bylo jenom ze srandy." Kolikrát jsem tohle už slyšela, i když se snažím si to nebrat osobně, vždy mi to trochu ublíží a zamyslím se nad tím. Ale přes to, že se to snažím sama nedělat, občas to někomu řeknu, někdy vědomě a jindy zase ne. Patří to prostě k mým špatným vlastnostem (které se snažím dělat co nejméně). Vždy, když si to zpětně uvědomím, že jsem to udělala, dojde mi, jak je to špatné.
Ovšem, pokud mi někdo něco takhle řekne, zamyslím se nad tím a hledám na tom aspoň kousek pravdy, hlavně pokud mi to řekne někdo z mého okolí. I poté, co řekne: „To bylo jenom ze srandy", dlouho nad tím přemýšlím, jestli to fakt nebyla pravda.
Celkově mi připadají strašný tyhle věci „ze srandy". Protože pak ani nevíme, na čem jsme a i ze strany člověka, který to na někoho míří, protože neříká věci narovinu a nestojí si za svým názorem. Pokud člověk neříká věci narovinu, tak se mu to může vrátit. Protože tak to v životě prostě je - všechno, co dáš, se ti i vráti (někdy i s úroky). A navíc, proč tyhle věci někomu říkat, když víš že to ublíží.
Tímhle článkem bych chtěla zastavit tohle "nevinné" spojení ,,ze srandy", protože už toho bylo fakt dost.
 
Sleduj můj život na Instagramu: @verawolfova
a moje myšlenkové pochody na Twitteru: @TheVeraWolfova

Žádné komentáře:

Okomentovat